Siparişim kısmen tamamlanıp kalanı iade edildi. Ne yapabilirim?

Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş girebilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Üst kısımda panelimize ait tüm servisler yer almaktadır. Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçin. Daha sonra “Servis” menüsünden hangi servisten sipariş vermek istiyorsanız o servisi seçin. Seçtiğiniz serviste yazan fiyat 1000 adet fiyattır. “Servis Açıklaması” kısmını detaylı olarak okuduğunuza emin olduktan sonra “Link” yazan yere açıklamada belirtilen link türünü yazın. Daha sonra miktar bölümüne o servisten verebileceğiniz maksimum veya minimum değerler arasında bir miktar yazın. Bu işlemleri yaptıktan sonra “Sipariş Ver” butonuna tıklayın. Sipariş verme işlemi tamamlanmıştır. Siparişiniz açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır.

Siparişim neden iptal edildi?

Profiliniz gizli ise ya da siparişiniz işlem halindeyken hesabınızı eğer gizlerseniz siparişiniz iptal olur. Gönderi linki girilmesi gereken yerde eğer kullanıcı adı girilirse siparişiniz iptal edilir. Bir kullanıcıya aynı anda 2 takipçi siparişi girerseniz siparişiniz iptal olur. Siparişlerinizde bu durumlar olduğunda 7/24 canlı destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Takipçi satın almak yasal mıdır?

Tamamen sorunsuz ve yasal bir uygulamadır.

Nasıl gönderiyorsunuz?

Havuzumuzda bulunan kullanıcılar üzerinden siparişinizdeki istediğiniz işlemler yapılır. Havuzumuza kullanıcılar kesinlikle kendi istekleriyle girerler. Kesinlikle "SPAM" gönderim söz konusu değildir.

Fazla takipçi bana ne sağlar?

Eğer bireysel bir hesabınız varsa popülerliğinizi arttırır ve takip edilme olasılığınızı fazlalaştırır. Şöyle ki insanlar fazla takipçisi olan hesapları takip etmeyi daha çok tercih ederler. Eğer kurumsal bir hesabınız varsa daha fazla takipçi sosyal medyadaki saygınlığınızı arttırır ve hedef kitlenizin sizi takip etmesini sağlar.

Hesabım askıya alınır mı?

Bizim tarafımızdan yapılan işlemlerden dolayı hesabınızın askıya alınması söz konusu değildir. Yaptığımız işlemler tamamen güvenli işlemlerdir.

Gelen takipçileri takip etmem gerekiyor mu?

Kesinlikle böyle bir sınırlama yoktur. İsterseniz kendi elinizle tek tek takip edersiniz, isterseniz hiç birini takip etmezsiniz. Tamamen size kalmıştır.

Profil sahibi ben mi olmalıyım?

Kesinlikle böyle bir sınırlama yoktur. İstediğiniz kişiye istediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz.

Satın aldım, yazan sürede yüklenmedi?

Sistemlerde çok nadir olsada bazen sıkıntı oluşmaktadır. Bu sıkıntı size denk gelirse otomatik olarak işlemleriniz başlamayabilir. Böyle bir durumda beklemeniz gerekecektir. Paket aldığınız zamandan en fazla 12-24 saat sonrasına kadar yüklenmiş olacaktır.

Hangi ödeme yöntemleri bulunuyor?

Sipariş tutarınızı Kredi Kartı veya Havale-EFT ile ödeyebilirsiniz. Kredi Kartı veya Havale-EFT ile yaptığınız ödemeler geldiği an sistemde siparişinizin durumu ödeme alındı olarak düzenlenir.

Şifrem gerekiyor mu?

Hayır, şifrenizi vermenize kesinlikle gerek yoktur.

Profilimden reklam mesajları paylaşılıyor mu?

Tabii ki de hayır, sipariş verirken sadece sizden link aldığımız için hesabınıza erişmemiz mümkün değildir. Yani bu nedenle herhangi bir reklam mesajı vb. gibi şeyler yayınlanamaz.

Takipçi aldığımı öğrenirler mi?

Bizim tarafımızdan öğrenilmesinin imkânı yoktur. Bilgileriniz 256-bit şifreleme sistemiyle sunucumuzda gizli tutulmaktadır. Yani öğrenemezler.